Dzień dobry

nazywam się Żaneta Ślepowrońska, jestem wykwalifikowaną opiekunką dziecięcą z ponad 10 letnim doświadczeniem zawodowym.

Mówią że szczęśliwe dzieci to brudne dzieci i ja się z tym w pełni zgadzam!

Każdy kto poznał już placówki Baśniowy Potok wie, że tematem przewodnim są u nas zajęcia, gdzie można się wreszcie porządnie ubrudzić!

Jako trenerka Sensoplastyka (R) wprowadzam nasze maluszki w świat wesołych, twórczych wizji i dopuszczam do głosu dziecięcą kreatywność.

Wiele lat temu wybrałam pracę z dziećmi, ponieważ spełnienie zawodowe zawsze było dla mnie bardzo ważne. Zdecydowanie mogę powiedzieć, że jestem ciocią z powołania :)

 

Prywatnie jestem mamą uroczego chłopca, macierzyństwo upewniło mnie tylko, że dalej pragnę pracować z dziećmi. Najbliższe jest mi rodzicielstwo bliskości oraz podążanie za dzieckiem. Stwarzanie bezpieczeństwa i poczucia autonomii na każdym etapie. Naturalna nauka szacunku do słabszych i mniejszych, poprzez pokazanie miłości jaką mamy w sobie do zwierząt czy otaczających nas roślin. Jest to miejsce prowadzone przez osoby wrażliwe na potrzeby dzieci. Kochamy również śmiech i żarty :) No i taniec! Oj jak pięknie umiemy się gibać do rytmów mocno różnych! Zarówno jazz jak i topowe dziecięce przeboje mają u nas rację bytu! Ale co ważne! Tekst utworów, podobnie jak czytanych książek jest ważny. Może być totalnie lekko, może być trudniej, weselej czy całkiem spokojnie, byle bez szykanowania kogokolwiek…czym skorupka…