top of page

Dzień dobry

Mówią że szczęśliwe dzieci to brudne dzieci i ja się z tym w pełni zgadzam!

Każdy kto poznał już placówki Baśniowy Potok wie, że tematem przewodnim są u nas zajęcia, gdzie można się wreszcie porządnie ubrudzić!

Jako trenerka Sensoplastyka (R) wprowadzam nasze maluszki w świat wesołych, twórczych wizji i dopuszczam do głosu dziecięcą kreatywność.

Wiele lat temu wybrałam pracę z dziećmi, ponieważ spełnienie zawodowe zawsze było dla mnie bardzo ważne. Zdecydowanie mogę powiedzieć, że jestem ciocią z powołania :)

 

Prywatnie jestem mamą uroczego chłopca, macierzyństwo upewniło mnie tylko, że dalej pragnę pracować z dziećmi. Najbliższe jest mi rodzicielstwo bliskości oraz podążanie za dzieckiem. Stwarzanie bezpieczeństwa i poczucia autonomii na każdym etapie. Naturalna nauka szacunku do słabszych i mniejszych, poprzez pokazanie miłości jaką mamy w sobie do zwierząt czy otaczających nas roślin. Jest to miejsce prowadzone przez osoby wrażliwe na potrzeby dzieci. Kochamy również śmiech i żarty :) No i taniec! Oj jak pięknie umiemy się gibać do rytmów mocno różnych! Zarówno jazz jak i topowe dziecięce przeboje mają u nas rację bytu! Ale co ważne! Tekst utworów, podobnie jak czytanych książek jest ważny. Może być totalnie lekko, może być trudniej, weselej czy całkiem spokojnie, byle bez szykanowania kogokolwiek…czym skorupka…

bottom of page